תחומי עיסוק

 
אוזן מוזיקלית שמח להציע לכם את שירותיו בכל אחד מהתחומים הבאים:
 
  • אולפן הקלטות LIVE לזמרים וללהקות – אולפן אוזן מוזיקלית נותן מענה ליוצרים צעירים, שמעוניינים להגשים את חלומם ולהפיק שיר ברמה גבוהה. כל יוצר שמגיע, נהנה ממיטב הציוד והאביזרים. ניתן להתחבר עם הציוד האישי או להשתמש בזה שבאולפן. הצוות כולל מוזיקאים בנפשם, שישמחו לשתף את ניסיונם הרב ולתת טיפים ותמיכה מוזיקלית. כחלק מהשירות ובמידת הצורך, ניתן לקבל עזרה בעיבוד ובהפקה. צוות המקום מלווה את היוצר או הלהקה עד להשלמת הפרויקט, בכל סדר גודל שהוא – שיר בודד או דיסק שלם.

  • הפקה מוזיקלית ועיבוד לשירים מקוריים – יוצרים צעירים בתחילת הדרך? יש לכם שיר אבל אין לכם להקה? באוזן מוזיקלית תוכלו להפיק ולעבד את השירים שלכם, וליצור שיר מ- א' עד ת'. השירות כולל: שמיעת השיר הגולמי, עיבוד מוזיקלי, שילוב נגנים, יצירת פלייבק ולבסוף הקלטת השיר. בסוף התהליך מתקבל השיר הנכסף, כשהוא מנוגן במקצועיות על-ידי להקה.

  • הקלטת שיר למשפחה או לחברים – ייחודו של אוזן מוזיקלית כאולפן, הינו במתן האפשרות לכל אחד, גם לאלה שמעולם לא טעמו מעולם השירה, ליצור מתנה מקורית מאין כמוה ליקרים להם מכל. האולפן מעמיד לרשותכם מגוון רחב מאוד של פלייבקים, שהוכנו מבעוד מועד על-ידי נגני האולפן. על-גבי הפלייבקים הללו תוכלו להקליט את שירתכם. צוות האולפן המקצועי יערוך את ההקלטה, ילטש אותה ויכין לכם דיסק אישי באיכות גבוהה. באולפן הוקלטו עד כה מתנות מקוריות רבות, כגון: שיר משפחתי לכבוד בר המצווה של בן המשפחה, שיר אהבה מכלה לחתנה המיועד ועוד.

  • הקלטות עבור בתי-ספר, מופעים וטקסי סיום – גודלו של האולפן מאפשר להקליט מספר רב של תלמידי בית-ספר בצורה מהירה ומהנה. כמו כן, באפשרותו של צוות האולפן להגיע לשטח בית הספר ולהקליט את כל החומרים במקום, במטרה להימנע מהסעות ומהתארגנות מורכבת.

  • הכנת פלייבקים ברמה גבוהה עם נגנים מקצועיים – האולפן מתמחה בהפקת פלייבקים המנוגנים LIVE. ההפקה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות מיטב ציוד ההקלטה. אל האולפן מגיעים הנגנים הרלבנטיים להקלטה, אשר מנגנים על כלים אותנטיים עד ליצירת הפלייבק המושלם. שירות זה מיועד לכל החפץ להקליט את שיריו, גם אם הם אינם נכללים ברשימת הפלייבקים המוכנה מראש.

  • הקלטות חוץ – הקלטת הופעות חיות או כל אירוע אחר – בערוצים ועם אפשרות למיקס באולפן.

  • כתיבת מוזיקה מקורית להצגות – ברשותכם תסריט או את סיפור לסרט או להצגה? צוות אוזן מוזיקלית יכתוב, ילחין, יבצע ויקליט עבורכם שירים, מוזיקת רקע, נעימה או שיר נושא, שיתאימו לסיפור כמו אוזניה לאוזן, ושיעניקו לו בדיוק את האווירה הדרושה.
 
צרו קשר עם אוזן מוזיקלית לתיאום ביקור באולפן ההקלטות!